Movies
Ratings
1008
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
The Out-LawsRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dumb MoneyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
LiftRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
Nacho LibreRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Central IntelligenceRated ★ 1.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 2.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0