Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5