Movies
Ratings
49
ConstantineRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
PawnRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
Buddy GamesRated ★ 0.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0