Titles you rated
Late BlossomRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5