Movies
Ratings
20
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Wonderful NightmareRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Warm BodiesRated ★ 0.5
The TargetRated ★ 0.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 0.5
ShineRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Man in LoveRated ★ 1.5
My Brilliant LifeRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 2.0