Movies
Ratings
67
WALL-ERated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0