Titles you rated
- Story of Yanxi PalaceRated ★ 5.0
- Legend of Mi YueRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0