Titles you rated
- The Quiz ShowRated ★ 4.0
- 오르트로스의 개Rated ★ 1.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 2.0- 14 Year Old MotherRated ★ 5.0
My BoysRated ★ 1.0- サプリRated ★ 1.0
- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 1.0
- 유한클럽Rated ★ 1.0
A Song to the SunRated ★ 2.0- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 1.0- Honey and CloverRated ★ 0.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 2.0- Stand up!!Rated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0- 정의의 아군Rated ★ 4.5
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 5.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0