Series
Ratings
159
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5- TouchRated ★ 4.0
- TouchRated ★ 4.0
- Super RookieRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0