Series
Ratings
20
History of a SalarymanRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0- 愛情闖進門Rated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0