Movies
Ratings
924
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mission: CrossRated ★ 0.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Swan SongRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0