Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
TempestRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
TravelersRated ★ 3.0
TravelersRated ★ 3.0
TravelersRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5