Series
Ratings
46
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 5Rated ★ 3.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 4.0