Movies
Ratings
100
Corpse BrideRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0