Movies
Ratings
100
Heart is...Rated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 1.0
The PhoneRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0