Movies
Ratings
113
MinariRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Last LetterRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5