Titles you rated
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5- 세계테마기행 - 정열의 나라, 멕시코를 가다Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- 세계테마기행 - 일본의 맛을 찾아서, 규슈Rated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.0
- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 5.0