Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 0.5
ItRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
I Kill GiantsRated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0