Series
Ratings
111
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0