Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Frankie and JohnnyRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
The ConformistRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The BeachRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.0
Cold WarRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 4.0
JackieRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0