Titles you rated
MovingRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0