Movies
Ratings
725
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Secret(working title)Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Altered StatesRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
Society of the SnowRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 4.0