Series
Ratings
59
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
DevsRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0