Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
HumansRated ★ 3.5
HumansRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 5.0
UtopiaRated ★ 4.0
UtopiaRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0- GirlsRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 4.0
God of IceRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5