Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5