Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
HERORated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Pan AmRated ★ 1.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0