Series
Ratings
52
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0