Titles you rated
Army of the DeadRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Police StoryRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5