Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 5.0
Beautiful LiesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 1.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 2.0
Kung Fu Panda HolidayRated ★ 3.5
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious FiveRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
The Art of Getting ByRated ★ 5.0