Series
Ratings
102- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Dead SetRated ★ 0.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0