Titles you rated
The Office Season 1Rated ★ 4.5
LIFERated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0