Titles you rated
Army of the DeadRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 2.0
Ghost SweepersRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0- The LangoliersRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Land of the LostRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0