Titles you rated
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
This Is Spinal TapRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 1.0
The Squid and the WhaleRated ★ 4.5