Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5