Titles you rated
Yes, No, or Maybe Half?Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 1.5
Green BookRated ★ 4.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 2.5
Drowning LoveRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0- CassiopeiaRated ★ 2.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.0