Movies
Ratings
47
InceptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0