Movies
Ratings
246
La La LandRated ★ 4.5
Tales from EarthseaRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 0.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 1.5
Jane EyreRated ★ 2.0