Series
Ratings
146
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Harvest VillaRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
What's Up?Rated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- Late BlossomRated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.0