Titles you rated
HerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Don't ClickRated ★ 1.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0