Movies
Ratings
968
The Science of SleepRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
Batman: The Killing JokeRated ★ 3.5
Batman: Bad BloodRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Hart's WarRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Justice League vs. Teen TitansRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Batman and Harley QuinnRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0