Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0