Titles you rated
WatchmenRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0