Movies
Ratings
433
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
He Was CoolRated ★ 1.5
Marrying the MafiaRated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.5
LucyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0