Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 3.0
See You After SchoolRated ★ 1.5
The ReturnedRated ★ 3.0
BaitRated ★ 2.5
4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 2.5
Sadako 3DRated ★ 2.5
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 3.5
A Cruel AttendanceRated ★ 2.5
VoicesRated ★ 3.0
Enemies In-LawRated ★ 2.0
Ghost TrainRated ★ 2.5
The MessengersRated ★ 3.0
The MythRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 3.0
[REC]³ GenesisRated ★ 3.0
The Grudge 2Rated ★ 3.0
Intimate EnemiesRated ★ 3.0