Titles you rated
MoanaRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0