Movies
Ratings
1505- Take OffRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Ordinary PersonRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 3.5- 2 DoorsRated ★ 3.5
City of Life and DeathRated ★ 3.5
The CoveRated ★ 3.5
The Great BeautyRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The Other Side of HopeRated ★ 3.0
In the FadeRated ★ 3.5
The Day AfterRated ★ 3.5
The WorkRated ★ 3.0