Movies
Ratings
636
Blade RunnerRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 3.0
Warriors of the DawnRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Dark TowerRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.5
ItRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0