Movies
Ratings
570
TitaneRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0