Movies
Ratings
2420
Play DirtyRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
The Family PlanRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
StripesRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 2.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 1.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
Goosebumps 2: Haunted HalloweenRated ★ 1.5
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 1.5
Little EvilRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 1.5
Fountain of YouthRated ★ 2.0