Series
Ratings
298
The Witcher Season 4Rated ★ 2.5
Journey to the WestRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 1.5
Alien: EarthRated ★ 1.5
Marvel ZombiesRated ★ 2.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
TravelersRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 3.0
TravelersRated ★ 3.0
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 1.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
IronheartRated ★ 0.5
The 100Rated ★ 2.0
The 100Rated ★ 2.0